Medium Zwarte Siliconen Buttplug
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Dit medium formaat buttplug is de ideale keus voor beginners die toe zijn aan een nieuwe uitdaging. De stevige plug zorgt voor stimulatie op de juiste plekken en vormt zich naar je lichaam door zijn flexibiliteit. De brede voet zorgt voor een goede grip en biedt zekerheid zodat je zorgeloos kan genieten van de buttplug.Specificaties
| Artikelnummer | ET198BLK |
| Gewicht | 104 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 18x18x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526842 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 10.50 cm |
| Lengte | 12.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





