Marlon Masturbator
€ 81,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze automatische masturbator zorgt voor een heerlijke stimulatie van de penis. De masturbator is voorzien van 10 verschillende rotatiestanden. Ook heeft de masturbator een geluidsfunctie met een sexy stem en een stootfunctie met 10 verschillende standen. De masturbator is oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | BM-00900T60 |
| Gewicht | 703 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 28x11.5x11.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS TPR |
| Ean code | 6959532332476 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 26.50 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Binnendiameter | 4.50 cm cm |
| Opening | Vagina |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Rotatie | Variabele rotatiestanden |
| Interne lengte | 7.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love











