MadBull Muzzl Dildo
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De BUTTR Dildo staat gelijk aan groots genot! De XXL dildo heeft een ronde kop met grote ribbels en een gladde schacht. De brede voet dient tegelijkertijd als extra sterke zuignap waardoor je deze XXL sextoy op elke vlakke, gladde ondergrond kunt plaatsen. Gebruik al je fisting dildo's altijd in combinatie met een fisting glijmiddel. Dit geeft meer comfort en maakt penetratie eenvoudiger.Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR012 |
| Gewicht | 850 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 30x10x10 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8719934000421 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 5.70 cm |
| Invoerdiepte | 25.90 cm |
| Lengte | 28.90 cm |
| Maximale diameter | 7.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Flexibel | |
| Breedte | 9.00 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs Fisting Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR








