Mad Rabbit Vibrator - Roze
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze leuke rabbit vibrator uit de EasyToys collectie staat voor grenzeloos genot. De roze vibrator geeft het klassieke model van de tarzan vibrator een moderne twist met zijn volledig siliconen buitenkant. De sextoy heeft een zachte, gebogen top voor G-spot stimulatie en een flexibele clitorisstimulator. De vibrerende oortjes stimuleren de clitoris gericht met 3 snelheden en 7 vibratiesnelheden. Druk op de knop en ontdek je favoriete stand! De rabbit vibrator is gemaakt van siliconen en daarom het best te combineren met een glijmiddel op waterbasis. Reinig de toy voor en na gebruik met toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | ET794PNK |
| Gewicht | 180 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris G-spot |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934000537 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.90 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 17.00 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection











