M for Men - The Torch Pussy Masturbator - Vagina
€ 26,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze Torch Masturbator is het ultieme verwenmoment voor mannen! Deze compacte masturbator ligt prettig in de hand, heeft een discrete harde buitenkant en een zachte flexibele sleeve met opening. De binnenkant van de uitneembare sleeve is voorzien van talloze noppen en ribbels en zorgt voor een intense stimulatie van de penis. Het materiaal rekt goed mee zodat de meeste penissen moeiteloos zullen passen. Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor een extra comfortabel gevoel. Haal na gebruik de sleeve uit de behuizing en maak deze schoon met lauwwarm water en een milde antibacteriële zeep of een toycleaner. Laat de sleeve goed drogen voordat je hem terug plaatst.Specificaties
| Artikelnummer | BL-120110 |
| Gewicht | 283 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835022596 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 21.50 cm |
| Lengte | 24.10 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Buitendiameter | 8.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men






