M for Men - Soft and Wet Masturbator Self Lubricating - Ribbels
€ 26,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek de Soft and Wet masturbators uit de M for Men lijn! Deze discrete masturbator heeft een harde behuizing terwijl de zachte uitneembare sleeve gemaakt is van zeer flexibel en rekbaar materiaal. De binnenkant heeft talloze ribbels voor een heerlijke stimulatie. De structuur is zo ontworpen dat het bij aanraking met water, vanzelf glibberig en natuurlijk aan zal voelen. Uiteraard kun je ook prima extra glijmiddel gebruiken. Maak hem na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner. Self Lubricating werkt voor ongeveer 10-12 keer. Gebruik daarna een glijmiddel op waterbasis.Specificaties
| Artikelnummer | BL-84013 |
| Gewicht | 380 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Ean code | 819835025498 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 18.40 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Binnendiameter | 5.00 cm cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Ribbels |
| Buitendiameter | 8.20 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men



