M for Men - Soft and Wet Double Trouble Masturbator Glow in the Dark
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek de Soft and Wet masturbators uit de M for Men lijn! Deze Double Trouble mastubator is gemaakt van zeer flexibel en rekbaar materiaal en heeft zowel een vagina als een anus opening. De binnenkant heeft talloze noppen en ribbels voor een heerlijke stimulatie. De structuur is zo ontworpen dat het bij aanraking met water, vanzelf glibberig en natuurlijk aan zal voelen. Uiteraard kun je ook prima extra glijmiddel gebruiken. De Double Trouble is een glow in the dark masturbator en dat maakt hem extra avontuurlijk! Maak hem na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-84033 |
| Gewicht | 228 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 18x8x8 cm |
| Materiaal | TPE |
| Ean code | 819835026532 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 13.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Opening | Vagina Anus |
| Interne structuur | Ribbels |
| Buitendiameter | 6.90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Anus Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men



