M for Men - Snatch Masturbator - Transparant
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een intense penis stimulatie met deze compacte en doeltreffende masturbator sleeve. De sleeve is voorzien van talloze noppen en ribbels en is zeer flexibel zodat de meeste penissen moeiteloos zullen passen. De sleeve is makkkelijk te reinigen met lauwwarm water en een milde antibacteriële zeep of toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-06422 |
| Gewicht | 210 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Ean code | 735380064228 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 14.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Opening | Vagina Anus |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Buitendiameter | 5.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Sleeve Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men




