M for Men - Skye Masturbator Met Bullet Vibrator - Mond
€ 22,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een intense penis stimulatie met deze compacte en doeltreffende masturbator. Deze masturbator heeft een realistische vormgeving en een zachte mond. De bijgeleverde bullet zorgt voor een heerlijke vibratie tijdens gebruik. Deze plaats je makkelijk in de speciale opening. De binnenkant is voorzien van talloze noppen en ribbels en is zeer flexibel zodat de meeste penissen moeiteloos zullen passen. De masturbator is makkkelijk te reinigen met lauwwarm water en een milde antibacteriële zeep of toycleaner. Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor een extra comfortabel gevoel.Specificaties
| Artikelnummer | BL-73523 |
| Gewicht | 210 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.00x7.00x7.00 cm |
| Materiaal | ABS TPE |
| Ean code | 819835023210 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 12.70 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Opening | Mond |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Buitendiameter | 3.10 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men






