M for Men - M2 Superior Stroker Masturbator - Zwart
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Masturbator M2 Superior Stroker is een high-tech seksspeeltje met drukregeling, meerdere kamers en verschillende texturen. Het is gemaakt van een zacht en realistisch materiaal, X5 Plus, met een verwijderbare en gemakkelijk te reinigen hoes. Het is ontworpen om u maximaal plezier te bieden. Het is echt een wonder!Specificaties
| Artikelnummer | BL-83005 |
| Gewicht | 900 g |
| Kleur | Zwart Groen |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835023401 |
| Waterproof | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 17.80 cm |
| Lengte | 21.60 cm |
| Breedte | 8.90 cm |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Noppen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Anus Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men








