M for Men - All In Masturbator - Transparant - Mond
€ 13,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een heerlijke penis massage met deze compacte maar doeltreffende masturbator! Deze sleeve is opgedeeld in 3 kamers met ieder een eigen structuur voor een optimale stimulatie. Het materiaal is zeer flexibel en rekbaar zodat de meeste penissen moeiteloos zullen passen. De All Inn masturbator heeft een mond opening en is geheel doorzichtig. Gebruik een glijmiddel op waterbasis en maak de masturbator na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-06512 |
| Gewicht | 260 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | M For Men |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Ean code | 735380065126 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 14.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Opening | Mond |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Buitendiameter | 6.50 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Sleeve Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- M For Men



