Love Tunnel - Vibrerende Toy Voor Koppels Met Afstandsbediening
€ 58,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Love Tunnel is een unieke toy voor een optimale stimulatie van zowel de man als vrouw! Deze vibrerende toy is gemaakt van zacht en flexibel materiaal en wordt gedragen in de vagina. De speciale bolling aan de buitenkant masseert zachtjes de clitoris. Door de zeer flexibele opening kan de man de vrouw penetreren. De opening is aan de binnenkant voorzien van talloze nopjes voor nog meer penis stimulatie. De uitneembare bullet vibrator is oplaadbaar en zorgt voor 28 intense vibraties die door de hele Love Tunnel voelbaar zijn. Met de afstandsbediening is het kiezen van de juiste vibratie super eenvoudig! Je maakt deze toy na gebruik weer makkelijk schoon met lauwwarm water en een toycleaner. De afstandsbediening werkt op batterijen. De opening waar de penis in gaat heeft een minimale diameter van 1.9 cm en rekt goed mee.Specificaties
| Artikelnummer | AG695 |
| Gewicht | 222 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Frisky |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 6.4x15.24x20.57 cm |
| Materiaal | ABS TPR |
| Ean code | 848518042934 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 12.70 cm |
| Lengte | 16.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 28 |
| Koppels: Hem + Haar | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Interne lengte | 12.70 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Frisky





