Love Ring Vibrerende Cockring - Zwart
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze vibrerende cockring uit de EasyToys collectie laat beide partners langer en meer genieten. De ring is ontworpen om de penis langer stijf te houden en de clitoris meer te stimuleren. De ring is zacht en rekbaar waardoor hij perfect om elke penis past. De bullet vibrator binnenin de ring is eenvoudig te bedienen met de drukknop. Op de ring zijn nopjes geplaatst die de clitoris stimuleren tijdens penetratie.Specificaties
| Artikelnummer | ET224BLK |
| Gewicht | 95 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Clitoris Penis |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 13x10x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627527290 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 7.00 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Binnendiameter | 2.30 cm cm |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only




