Love in the Pocket - Vibro Love Massager
€ 3,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een tintelende stimulatie met deze schattige maar krachtige stimulator. Het compacte design past eenvoudig in je tas waardoor hij perfect is voor op reis. Geniet waar en wanneer je maar wilt van deze mini wand vibrator! De vibrator wordt geleverd met batterijen en is voor eenmalig gebruik, hij biedt 30-60 minuten aan heerlijke vibraties.Specificaties
| Artikelnummer | E24611 |
| Gewicht | 29 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Love in the Pocket |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 3.5x8x9.5 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 8717903272664 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 7.00 cm |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Breedte | 2.00 cm |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterijduur | 100 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Wand Massagers
- Erotische Dames
- Merken
- Love in the Pocket








