Lickgasm Lady Clitoris Stimulator Met Tong
€ 64,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van elke lik van deze tong vibrator, gemaakt van zacht, hoogwaardig, en lichaamsveilig materiaal, terwijl je 3 snelheden en 7 patronen ontdekt. Gebruik hem op je clitoris of op je tepels voor geweldige en niet te vergeten ervaring. Hij is waterproof dus je kunt hem meenemen in bad, onder de douche, of in de jacuzzi. Herlaad hem na gebruik met de meegeleverde USB-kabel. Hou hem schoon en stofvrij door de plastic dop er weer op te doen wanneer hij niet in gebruik is. Maak hem na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AH146 |
| Gewicht | 200 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart Roze Rood |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Tepel |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Lickgasm |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 15x15x15 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 848518051387 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 7.10 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 5.80 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 50 min |
| Stimulatie type | Likkende Tong |
| Oplaadtijd | 150 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Fun Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Lickgasm


















