Leda Rabbit Vibrator
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze leuke Leda rabbit vibrator staat met 10 vibratiestanden voor gegarandeerd genot. Met deze vibrator stimuleer je niet alleen de vagina, maar ook de G-spot en clitoris. Door de klassieke vorm vindt hij met gemak al jouw intieme plekken. De vibrator is zijdezacht en stevig vast te houden. Je start de vibraties door de plus-knop een paar seconden ingedrukt te houden. Met de plus- en min-knoppen kun je eenvoudig schakelen tussen de verschillende standen. Het uitschakelen gaat op dezelfde manier, maar dan met de min-knop. De vibrator is oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel. Maak de toy na gebruik goed schoon met toycleaner of milde zeep en warm water. Leg de vibrator daarna op een droge en stofvrije plek.Specificaties
| Artikelnummer | GVO003 |
| Gewicht | 132 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Groen Turquoise |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Good Vibes Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 22x10x4 cm |
| Ean code | 8719934000698 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.20 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 20.00 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Good Vibes Only










