Lava Demon Dikke Noppen Dildo
€ 68,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ongelooflijk en anders, De Lava Demon maakt je demonische fantasieën waar! Gemaakt van stevig en flexibel premium silicone, het is zijdezacht en ftalaatvrij. Hij heeft een taps toelopende punt op de kop en de schacht die geleidelijk breder wordt. Het heeft ook een sterke zuignapbasis, die op een vlakke ondergrond kan worden geplaatst voor handsfree gebruik, en is ook compatibel met een harnas. Na gebruik wassen met warm water en milde zeep, daarna afspoelen met toycleaner en koel en apart van andere siliconen speeltjes bewaren.Specificaties
| Artikelnummer | AH040 |
| Gewicht | 150 g |
| Kleur | Zwart Rood |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot |
| Merk | Creature Cocks |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518048691 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.40 cm |
| Invoerdiepte | 13.50 cm |
| Lengte | 19.80 cm |
| Maximale diameter | 5.70 cm |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Erotische Dames
- Merken
- Creature Cocks








