Konijnenstaart Buttplug
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek het konijn in jezelf met deze lieve en pluizige konijnenstaart buttplug. Beleeft het volle gevoel van de buttplug met zijn prachtige aluminium rondingen. Hij is mooi glad en rond en heeft een taps toelopend uiteinde en een smalle hals. Je speeltje indoen en dragen is eenvoudig. Verwarm hem in heet water of maak hem koud in de koelkast voor een extra dimensie!Specificaties
| Artikelnummer | ET167SIL |
| Gewicht | 96 g |
| Kleur | Zilver |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Fetish Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 17.00x10.00x6.0 cm |
| Materiaal | Aluminium Kunsthaar |
| Ean code | 8718627526323 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 1.30 cm |
| Invoerdiepte | 6.00 cm |
| Lengte | 15.00 cm |
| Maximale diameter | 2.80 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Rollenspel Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Fetish Collection



