Kleine zwarte siliconen buttplug
€ 10,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze mooie buttplug bezorgt je een heerlijk hoogtepunt! Door de taps toelopende top is hij eenvoudig in te brengen en de slanke hals zorgt ervoor dat de buttplug goed blijft zitten voor zo lang als je maar wilt. Deze buttplug is stevig en toch soepel, waardoor hij volop stimulatie biedt en tegelijkertijd ook comfortabel is. Het kleine formaat zorgt ervoor dat dit speeltje ideaal is voor beginners op anaal gebied.Specificaties
| Artikelnummer | ET197BLK |
| Gewicht | 41 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 17x12x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526835 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.50 cm |
| Invoerdiepte | 7.50 cm |
| Lengte | 9.00 cm |
| Maximale diameter | 2.80 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





