Jr. Veined Double Header Dildo - Zwart
€ 20,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze dubbel van Doc Johnson weet je zeker dat je bij ieder plekje komt. De extra lange dildo verwent jou van binnen met zijn sterke geaderde schacht en ronde eikel. Gebruik hem alleen of laat je partner meegenieten. Hoeveel fantasie hebben jullie? Hoe wild jullie plannen ook zijn, succes is verzekerd met de Jr. Veined Double Header Dildo. Het flexibele design buigt mee met de ruigste standjes voor eindeloos plezier.Specificaties
| Artikelnummer | 0212-03-CD |
| Gewicht | 458 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | The Classics |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 42.5x12.5x5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 782421104504 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Lengte | 30.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dubbele Dildo's
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- The Classics





