Joy Division Man's Best Lube Best 40ml | Naturel
Joy Division Man's Best Lube Best 40ml | Naturel
€ 8,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
man’s BEST glijmiddel – van het bedrijf JOYDIVISION – betekent maximale kwaliteit, irriteert de huid niet (dermatologisch getest), geschikt voor gebruik met condooms een vooraanstaand glijplezier speciaal voor de anale streek, ook voor het vaginale geslachtsverkeer ideaal geschikt!Over Joy Division:
Joy Division verkoopt sensueel-erotische premium-producten. Naast glijmiddelen biedt het assortiment hygiëneproducten, massageoliën, liefdesschommels en speciale producten zoals vibrators en liefdesballen.
Specificaties
| Artikelnummer | 9352440509 |
| Gewicht | 55 g |
| Merk | Joy Division |
| Modelnummer | 93524 |
| Kleur | Naturel |
| Hoofdcategorie | Drogist |
| Verpakkingshoogte | 20 cm |
| Verpakkingsbreedte | 2.4 cm |
| Verpakkingsdiepte | 2.4 cm |
| Gewicht | 0.055 kg |
| Ingredienten | glycerin Hydroxyethylcellulose Aqua Lactic Acid Preservatives |
| Maat | 40 |
Shop meer

