Jive 2 Vibrator
Jive 2
€ 129,-
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Jive 2 is a sleek, powerful toy takes solo and partner play to new heights, delivering discreet yet intense vibrations directly to the G-spot. _ With its adjustable hinge, Jive 2 allows you to fit the egg vibrator to your body, elevating your intimacy experience. Whether you're in the same room or long distance, play together using the remote or the We-Vibe appSpecificaties
| Artikelnummer | 10013-PINK |
| Merk | We-Vibe |
| Materiaal | Lichaamsveilige siliconen. Vrij van ftalaten en BPA en gemaakt zonder latex. |
| Modelnummer | 10287 |
| Kleur | Pink |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
| Gewicht | 0.29 KILOGRAMS kg |
| Productafmeting | 6.8 x 3.3 x 8.7 cm |
| Totale lengte | 9.2 cm cm |
| Inbrengbaare lengte | 3.6 cm cm |
| Waterbestendigheid | IPX7 Waterdicht |
| Vibratie standen | 8 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gebruikstijd | 120 minuten |
| Laadtijd | 90 minuten |
| Benodigde batterijen | Lithium Ion |
Shop meer

