Hueman - Vibrerende Strap-on Cockring
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze vibrerende cockring van Hueman mag niet ontbreken in je collectie. Doordat de ring de bloedtoevoer beperkt zorgt dit voor meer genot, een sterkere, en langdurige erectie, en als hoogtepunt een intenser orgasme. Daarnaast kan het uitstekende vibrerende gedeelte op het perineum of op de schacht geplaatst worden voor extra stimulatie tijdens de seks. Hij heeft een zachte siliconen coating voor comfortabel gebruik en 10 standen waarvan 4 snelheden en 6 patronen.
Specificaties
| Artikelnummer | HUE018 |
| Gewicht | 175 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Hueman |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 15xx15 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719934014800 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 2.20 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoogte | 11.20 cm |
| Batterijduur | 50 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Oplaadtijd | 50 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Hueman
















