Hueman - Stotende Buttplug
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze buttplug heeft een stotende functie! De plug is te bedienen met een drukknop en met een enkele druk hierop voel je de vibraties langzaam opbouwen. Het is een geweldige buttplug voor zowel koppels of om alleen te gebruiken. De plug heeft 7 patronen en 3 snelheden, is waterproof en eenvoudig te gebruiken. Maak na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | HUE016 |
| Gewicht | 150 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Hueman |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 15x15x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719934014787 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 3.20 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoogte | 13.80 cm |
| Batterijduur | 50 min |
| Stimulatie type | Stoten/Pulseren |
| Oplaadtijd | 50 min |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Hueman
















