Hueman - Comets Buttplug Set
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Als anale stimulatie nieuw voor je is of je wilt experimenteren met verschillende groottes, dan is de Comets buttplug set zeker iets voor jou! Deze set bestaat uit 3 buttplugs met verschillende groottes, zodat je klein kan beginnen en steeds een stapje verder kan gaan in jouw eigen tempo. De buttplugs zijn gemaakt van zacht siliconen en voelen comfortabel aan. De platte onderkant zorgt ervoor dat de plugs op hun plek blijven zitten tijdens gebruik. Dankzij de taps toelopende schacht zijn de buttplugs eenvoudig in te brengen. Gebruik altijd een anaal glijmiddel op waterbasis tijdens het inbrengen. Reinig de buttplugs na elk gebruik grondig met toycleaner en lauwwarm water. Afmetingen: Klein: Lengte: 10 cm Invoerdiepte: 8,5 cm Max. diameter: 2,9 cm Medium: Lengte: 11,5 cm Invoerdiepte: 10 cm Max. diameter: 3,7 cm Groot: Lengte: 13 cm Invoerdiepte: 11,3 cm Max. diameter: 4,6 cmSpecificaties
| Artikelnummer | HUE014 |
| Gewicht | 283 g |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Hueman |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 18x12.5x5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934002739 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 8.50 cm |
| Lengte | 10.00 cm |
| Maximale diameter | 2.90 cm |
| Breedte | 3.30 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Buttplug Sets
- Erotische Dames
- Merken
- Hueman














