Hueman - Cockring met Anaal Bal
€ 51,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze toy kan niet ontbreken aan je collectie want je kunt hem gebruiken als cockring of voor het anaalspel, alleen of met een partner. De vibrerende cockring zorgt, door de bloedtoevoer te beperken, voor een langdurige en sterkere erectie met een intens orgasme als hoogtepunt. De vibrerende anaalbal kun je samen met je partner uitproberen zodat jullie samen tot een nieuwe hoogtepunt kunnen komen. Maak na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | HUE019 |
| Gewicht | 150 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Hueman |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 15x15x5 cm |
| Ean code | 8719934014817 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 3.20 cm |
| Lengte | 12.80 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 4.50 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 50 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Oplaadtijd | 50 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Hueman
















