Hueman - Asteroid Rimmende Anaal Plug
€ 66,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Asteroid buttplug is speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van rimmen. De buttplug is voorzien van roterende kralen in de stam, wat het gevoel van rimming simuleert. De bovenkant van de schacht is gebogen voor een heerlijke stimulatie van de prostaat. De plug is voorzien van maar liefst 4 snelheden en 6 patronen, die eenvoudig in te stellen zijn met de draadloze afstandsbediening. De buttplug is gemaakt van zacht siliconen voor comfortabel gebruik. Maak de buttplug na gebruik altijd grondig schoon met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | HUE004 |
| Gewicht | 246 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Hueman |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 18x12.5x5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934002630 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 13.70 cm |
| Maximale diameter | 4.30 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 7.00 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Rotatie | Variabele rotatiestanden |
| Batterijduur | 45 min |
| Oplaadtijd | 55 min |
| Bereik afstandsbediening | 800 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Hueman












