HOT Shiatsu 2-in-1 Massage & Glide Gel | Aardbei
HOT Shiatsu 2-in-1 Massage & Glide Gel | Aardbei
€ 22,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De 2-in-1 Massage & Glide Gel is een glijmiddel en massagegel inéén. De Gel is op waterbasis en is zeer geschikt voor een droog gevoel of vaginale droogheid. Bevat delen carrageen en is geheel organisch en veganistisch. Geleverd in flacon van 200 ml, in de smaak Frambozengeur.Over Hot:
HOT verkoopt hoogwaardige producten voor persoonlijke verzorging en het stimuleren van voedingssupplementen.
Specificaties
| Artikelnummer | 90325200501 |
| Gewicht | 258 g |
| Merk | HOT |
| Modelnummer | 90325 |
| Kleur | Aardbei |
| Hoofdcategorie | Drogist |
| Verpakkingshoogte | 18.4 cm |
| Verpakkingsbreedte | 4.7 cm |
| Verpakkingsdiepte | 4.7 cm |
| Gewicht | 0.258 kg |
| Merk label | Shiatsu |
| Maat | 200 |
Shop meer

