Holle Strap-On Siliconen Dildo Met Harnas
€ 50,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ervaar het gevoel van een grotere penis met deze strap-on harnas met holle dildo! Het harnas is gemaakt van sterk, elastisch materiaal zodat hij perfect blijft zitten. De dildo heeft een realistisch design met geaderde schacht voor extra stimulatie en is gemaakt van lichaamsveilig siliconen. Gebruik voor het behoud van de dildo een glijmiddel op waterbasis. Maak hem na gebruik eenvoudig weer schoon met lauwwarm water en een toycleaner. Maatvoering: Taille omvang verstelbaar met klittenband: maximaal 95 cm. De band is elastisch.Specificaties
| Artikelnummer | AG365-Flesh |
| Gewicht | 254 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Size Matters |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.00x11.00x13. cm |
| Materiaal | Siliconen Nylon |
| Ean code | 848518036476 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 15.20 cm |
| Lengte | 17.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Binnendiameter | 3.50 cm cm |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Buitendiameter | 4.00 cm |
| Hol | |
| Verstelbare bandjes | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Holle Voorbind Dildo's
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Size Matters






