Holle Siliconen Buttplug - Medium
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze holle buttplug is volledig gemaakt van zacht, glad siliconen voor optimaal comfort tijdens het inbrengen en dragen. De plug heeft een holle binnenkant wat opwindend kan zijn voor de partner. De opening kan gebruikt worden om extra glijmiddel aan te brengen op de lastige plekjes. De platte onderkant houdt de plug uitstekend op zijn plek.Specificaties
| Artikelnummer | SIN104 |
| Gewicht | 280 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Merk | Sinner Gear |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 21x17x6 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719497662425 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 13.50 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 6.10 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 2.30 cm cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Holle Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Sinner Gear




