Holle Siliconen Buttplug
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze zwarte buttplug uit de Sinner Gear collectie is hol van binnen. Hierdoor geniet je van een optimaal gevuld gevoel zonder je volledig af te sluiten. Door de opening kan glijmiddel in de anus worden aangebracht. De plug is gemaakt van zacht, glad siliconen en heeft een platte voet waardoor hij uitstekend op zijn plek blijft zitten.Specificaties
| Artikelnummer | SIN099 |
| Gewicht | 179 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Prostaat |
| Merk | Sinner Gear |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 25x25x6 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719497662470 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.50 cm |
| Invoerdiepte | 18.00 cm |
| Lengte | 19.00 cm |
| Maximale diameter | 4.60 cm |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 0.50 cm cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Holle Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Sinner Gear




