Hera Real Hip Masturbator
€ 104,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Hera Big Hip is een realistische masturbator met een compact formaat. Deze toy is voorzien van een zeer realistische vagina en anus waar je eindeloos van kunt genieten. De zachte, ronde billen liggen altijd voor je klaar. Door de brede, vlakke ondergrond kan Hera op je bed, bank of keukentafel geplaatst worden. Hera is gemaakt van zacht en soepel materiaal dat erg fijn aanvoelt. De vagina heeft een genopte structuur met een G-spot. De schacht van de anus is geribbeld voor een realistisch gevoel tijdens penetratie. Tip: gebruik altijd voldoende glijmiddel bij je masturbator voor meer comfort!Specificaties
| Artikelnummer | M10-03-22 |
| Gewicht | 2996 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Kokos |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 21.5x25.5x13.5 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8809392181067 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Invoerdiepte | 18.00 cm |
| Lengte | 24.00 cm |
| Maximale diameter | 10.00 cm |
| Flexibel | |
| Breedte | 21.00 cm |
| Opening | Vagina Anus |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Hoogte | 12.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- Kokos










