Hedy Vibrerende Masturbator - Vagina
€ 32,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Hedy Masturbator heeft een realistische opening en is aan de binnenzijde voorzien van noppen en ribbels. Deze stimulator wordt geleverd met een bullet vibrator, welke zorgt voor extra stimulatie bij gebruik. Haal na gebruik de sleeve uit zijn behuizing en maak deze schoon met lauwwarm water en toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BM-00900T49 |
| Gewicht | 589 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 26x10.5x10.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS TPR |
| Ean code | 6959532316858 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 27.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Breedte | 8.60 cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love







