Heavy Hitters - Butt Plug Met Gewicht - Groot
€ 27,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van deze verzwaarde buttplug waar en wanneer jij maar wilt. Met zijn zachte siliconen materiaal is deze plug comfortabel te dragen en te verwijderen. Het toegevoegde gewicht geeft een extra sensatie bij elke beweging. Dankzij de vorm is de plug eenvoudig in te brengen: gebruik voldoende glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. Maak de plug na gebruik schoon met lauwwarm water en een milde antibacteriële zeep of een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AH073-Large |
| Gewicht | 141 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Heavy Hitters |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 15x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518049162 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 9.60 cm |
| Lengte | 10.90 cm |
| Maximale diameter | 4.80 cm |
| Breedte | 10.90 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Heavy Hitters









