Guzzler Realistische Latex Penis Sleeve Met Slang - Zwart
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van het spannende gevoel van latex met deze unieke penis sleeve! De duurzame en elastische sleeve is ontworpen om eruit te zien als een echte penis zodat jij en je partner kunnen genieten van het uiterlijk, het gevoel, en de textuur. Plaats de sleeve over de penis en balzak om hem stevig op zijn plaats te houden, gebruik eventueel een glijmiddel op waterbasis om het omdoen te vergemakkelijken. Aan het einde van de sleeve bevindt zich een siliconen slang van maar liefst 122 cm lang. Geniet van het legen van je blaas en laat de hete vloeistof door de slang lopen in of op wat je maar wil! Reinig eenvoudig na gebruik door hem schoon te spoelen met lauwwarm water en een toycleaner. Lengte sleeve: 18 cm Diameter sleeve: 3,8 cmSpecificaties
| Artikelnummer | AH109 |
| Gewicht | 150 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Master Series |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 15x10x10 cm |
| Materiaal | Siliconen Latex |
| Ean code | 848518050427 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 18.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves
- Voor Hem Sextoys Penispompen & Penis Sleeves Penis Sleeves
- Erotische Dames
- Merken
- Master Series













