Grote Zwarte Siliconen Buttplug
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Trakteer jezelf op fantastische anale stimulatie met deze grote buttplug. Zijn ontwerp en het flexibele, maar toch stevige materiaal zorgen ervoor dat je maximaal kan genieten. De platte onderkant en brede voet geven zekerheid en een goede grip zodat je je nergens zorgen over hoeft te maken. Deze plug is ideaal voor ervaren gebruikers of liefhebbers van anale stimulatie die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging.Specificaties
| Artikelnummer | ET199BLK |
| Gewicht | 160 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 30x14x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627526859 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 4.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





