Grote Dildo Met Geribbelde Schacht - Zwart
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Wie op zoek is naar extra genot zal deze grote dildo perfect vinden. Niet alleen de lengte geeft jou extra stimulatie, maar ook de ribbels die over de schacht lopen zorgen voor een fantastische ervaring. Daarnaast heeft de dildo een driehoekige top met een ronde punt, zodat hij makkelijk naar binnen glijdt. De dildo is eenvoudig te onderhouden door hem goed af te spoelen na het gebruik en daarna te laten opdrogen. Zo is hij weer helemaal klaar voor jouw volgende avontuur.Specificaties
| Artikelnummer | AB29 |
| Gewicht | 630 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | All Black |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 28x6x6 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 5420044200696 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Zeer groot | |
| Minimale diameter | 4.70 cm |
| Invoerdiepte | 22.00 cm |
| Lengte | 26.00 cm |
| Maximale diameter | 6.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Grote Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Grote Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- All Black




