Glow-In-The-Dark Siliconen Xeno Ei - Large
€ 57,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Verbreed je aardse horizon met dit buitenaardse Xeno ei van Creature Cocks. Dit roze, paarse en groene "ei" gloeit in het donker waardoor het er radioactief uitziet. Het ei is gemaakt van hoogwaardige siliconen en is fluweelzacht en het perfect is voor rollenspel. Stel het speeltje bloot aan zonlicht of een ultraviolette zaklamp om het te laten gloeien en gebruik het met een glijmiddel op waterbasis. Na gebruik wassen met lauwwarm water en een toycleaner. Bewaar op een donkere en koele plek.Specificaties
| Artikelnummer | AH067-Large |
| Gewicht | 150 g |
| Kleur | Paars Roze Groen |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot |
| Merk | Creature Cocks |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 10x5x10 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518049063 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 11.40 cm |
| Lengte | 13.30 cm |
| Maximale diameter | 5.80 cm |
| Structuur | Ribbels Noppen |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Erotische Dames
- Merken
- Creature Cocks







