Glow-in-the-Dark Anaalplug Van Glas - Large
€ 27,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze bijzondere anaalplug is gemaakt van glas en hierdoor zeer geschikt voor temperature play! Bovendien is de plug ook snel op lichaamstemperatuur en te combineren met alle soorten glijmiddel. De anaalplug heeft een verrassend glow in the dark effect. Leg de plug 2 minuten in fel licht of beschijn hem 30 seconden met een zaklamp. De anaalplug heeft een platte brede onderkant zodat je het veilig kunt gebruiken. Maak de anaalplug na gebruik weer schoon met lauwwarm water en een milde antibacteriële zeep of een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AG555-Large |
| Gewicht | 163 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Booty Sparks |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 21x17x6 cm |
| Materiaal | Glas |
| Ean code | 848518039576 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Invoerdiepte | 8.30 cm |
| Lengte | 9.60 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Glazen Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Booty Sparks


