Gloria Masturbator
€ 40,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Gloria Masturbator is een compacte, realistische masturbator. Door de geribbelde structuur aan de binnenkant ervaar je een unieke stimulatie. De masturbator is gemaakt van zeer zacht en flexibel materiaal voor een comfortabel en levensecht gevoel. Ook kun je de masturbator tijdens gebruik inknijpen om de binnenkant strakker te maken. Maak de masturbator na gebruik altijd goed schoon met water en toycleaner voor een goede hygiëne.Specificaties
| Artikelnummer | M03-001-08D |
| Gewicht | 832 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Kokos |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 22.5x13x10 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8809392181265 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 20.00 cm |
| Flexibel | |
| Breedte | 10.00 cm |
| Binnendiameter | 0.50 cm cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Ribbels |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Interne lengte | 19.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- Kokos






