Glazen Prostaat Buttplug No. 13
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze gebogen buttplug is perfect voor prostaatstimulatie. De anaalplug is volledig gemaakt van glas, waardoor hij zwaarder en gladder aanvoelt dan standaard prostaatplugs. De gebogen schacht zorgt voor een perfecte positie terwijl de trekkring altijd een goede grip geeft. Verkoel of verwarm de plug door hem even in water te leggen of onder de kraan te houden. Glazen sextoys zijn veilig, hygiënisch en kan veilig gebruikt worden in combinatie met alle soorten anaal glijmiddel.Specificaties
| Artikelnummer | GIL531CLR |
| Gewicht | 418 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Merk | Gildo |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 22.50x10.50x6.5 cm |
| Materiaal | Glas |
| Ean code | 8719497660308 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.20 cm |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 13.50 cm |
| Maximale diameter | 4.30 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Glazen Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Gildo








