Glazen G-Spot Dildo No. 4
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze dildo is gemaakt van glas. Het glas is transparant en heeft een blauwe spiraal in het midden voor een unieke look. Glas is een sterk, hygiënisch materiaal dat erg glad aanvoelt. Daarnaast kan het gebruikt worden met elk glijmiddel. De dildo heeft een platte voet en is daardoor veilig te gebruiken voor anale penetratie. De licht gebogen schacht maakt het mogelijk om de G-spot en P-spot te stimuleren.Specificaties
| Artikelnummer | GIL527CLR |
| Gewicht | 473 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | Gildo |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23.00x11.00x7.0 cm |
| Materiaal | Glas |
| Ean code | 8719497660261 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 2.70 cm |
| Invoerdiepte | 16.00 cm |
| Lengte | 17.50 cm |
| Maximale diameter | 3.70 cm |
| Structuur | Glad |
| Penetratie mogelijk | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Glazen Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Glazen Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Gildo










