Gino Vibrator - Paars
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Gino is de paarse vibrator met een gedraaide schacht. Met de pushbutton aan de onderkant zet je de traploze vibraties aan of uit, je hebt in totaal 7 vibratiestanden. De zachte vibrator ligt lekker in de hand en heeft een fijn formaat voor de beste stimulaties. De top is speciaal gebogen om de g-spot te stimuleren. De Gino is verder waterdicht en daardoor kun je hem gemakkelijk schoonmaken met toycleaner en lauwwarm water. Natuurlijk kun je de vibrator ook in bad of onder de douche gebruiken.Specificaties
| Artikelnummer | - |
| Gewicht | 183 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Feelztoys |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 12.00 cm |
| Lengte | 16.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 7 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken

