Gili G-Spot Vibrator
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Gili G-Spot Vibrator staat voor gegarandeerd genot. Door het realistische design en de 10 vibratiestanden is deze vibrator een aanwinst voor je nachtkastje. De Gili vibrator is zijdezacht en waterdicht. Hierdoor is de vibrator te gebruiken onder de douche én in bad. De onderkant van de vibrator is voorzien van gekleurde LED-lampjes die wisselen van kleur elke keer als je naar een andere vibratiestand gaat. Je start de vibraties gemakkelijk door op de aan-/uitknop te drukken. Met één enkele druk begint de vibrator al te vibreren. Onder deze knop zit een grotere knop om de vibratiestanden mee te regelen. De vibrator is oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel. Maak de toy na gebruik goed schoon met toycleaner of milde zeep en warm water. Leg de vibrator daarna op een droge en stofvrije plek.Specificaties
| Artikelnummer | GVO004 |
| Gewicht | 171 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Good Vibes Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 26x10x4 cm |
| Ean code | 8719934000704 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.40 cm |
| Invoerdiepte | 15.00 cm |
| Lengte | 22.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 5.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Good Vibes Only









