Genopte Siliconen Stroker
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze met zorg ontwikkelde stroker sleeve heeft een genopte binnenzijde en een discreet design. Het is gemakkelijk te reinigen en net zo gemakkelijk in gebruik. De structuur zorgt voor de juiste stimulatie en dankzij het zachte materiaal buig je de stroker gemakkelijk om je penis.Specificaties
| Artikelnummer | 0694-01-BX |
| Gewicht | 220 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | OptiMALE |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 8.5x6x8 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 782421068837 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 10.00 cm |
| Flexibel | |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Ribbels |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Sleeve Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- OptiMALE


