Gender X - Back It Up Vibrerende Plug en Cockring - Zwart
€ 66,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Back It Up is een unieke, vibrerende plug en ringcombinatie! De twee krachtige motoren werken samen in de schacht en basis voor een sensationele en complete stimulatie. De verstelbare armen bieden 3 verschillende posities, terwijl de bolvormige plug taps toeloopt met een veilige basis zodat hij perfect op zijn plaats blijft zitten. Het materiaal is van ultra zacht siliconen en kan worden gecombineerd met een glijmiddel op waterbasis. Dankzij de draadloze afstandsbediening geniet je handsfree van 10 heerlijke vibratiestanden en patronen uit 2 motoren, welke alleen samen te bedienen zijn. De Back it Up wordt geleverd met magnetische USB-kabel en een draadloze afstandsbediening met 1x CR2032 batterij. Het design is waterproof en kan worden gereinigd met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | GX-RS-3946-2 |
| Gewicht | 159 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat Perineum Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Gender X |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Ean code | 844477023946 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 5.00 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 4.60 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb en batterijen |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Bereik afstandsbediening | 9000 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Gender X















