G-Shaft Vibrerende Cockring Met Afstandsbediening
€ 45,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De G-Shaft is een multifunctionele penis toy! Je kunt het dragen als vibrerende cockring, verdikkende penissleeve en gebruiken als masturbator. De cockring is gemaakt van zacht, rekbaar siliconen voor een fijne pasvorm. Het vibrerende deel van de sleeve is uitgerust met 7 vibratiepatronen en 4 vibratiesnelheden. De vibrator met afstandsbediening heeft een bereik van ruim 7 meter en is spatwaterdicht. Laad de cockring na gebruik weer op met de meegeleverde USB-kabel en reinig met lauwwarm water en een toycleaner. De afstandsbediening werkt op 1x CR2032 (inbegrepen). Lengte sleeve: 7,8 cm Diameter: 2,8 cmSpecificaties
| Artikelnummer | AG929 |
| Gewicht | 117 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 16x11.5x7 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 848518046772 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 7.80 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 11 |
| Binnendiameter | 2.80 cm cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb en batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | C Batterij |
| Bereik afstandsbediening | 800 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes




