Freda Rabbit Vibrator
€ 24,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ga op zoek naar jouw G-spot met de Freda Rabbit Vibrator! Het heeft 30 krachtige vibratiestanden en een licht gebogen bovenkant waarmee Freda jouw G-spot moeiteloos weet te stimuleren. Bovendien krijg je door de bunny oortjes een perfecte clitorisstimulatie.Hij is ergonomisch gevormd, gemaakt van zacht siliconen en hierdoor makkelijk in te brengen. Je bedient deze vibrator met behulp van de drukknop aan de voorkant. Hiermee stel je gemakkelijk de gewenste vibratiestand in.
Specificaties
| Artikelnummer | BI-014386 |
| Gewicht | 135 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.10x9.10x4.10 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532316360 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 18.90 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Structuur | Glad Ribbels |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love





