Foxhole Holle Buttplug
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De BUTTR Holle Buttplug geeft de meest intieme zones volledig bloot. De grote buttplug is hol waardoor het na het inbrengen mogelijk is de anus van binnenuit te stimuleren. Ook zal het aanbrengen van anaalglijmiddel vele malen eenvoudiger zijn. Deze holle buttplug is gemaakt van zacht siliconen dat aangenaam zacht aanvoelt, vrij is van schadelijke stoffen en eenvoudig gereinigd kan worden.Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR009 |
| Gewicht | 305 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 16x10.5x10.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719934000391 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 13.50 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 6.10 cm |
| Breedte | 13.00 cm |
| Binnendiameter | 2.30 cm cm |
| Platte onderkant | |
| Hol | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Holle Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR








