Fleshlight Masturbator Flight Pilot
Fleshlight Masturbator Flight Pilot
€ 49,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Fleshlight Flight Pilot brengt jou naar duizelingwekkende hoogtes. Het zal een opwindende vlucht worden, want de Fleshlight is voorzien van een realistische opening en aan de binnenzijde heeft hij zowel ribbels als noppen. De sleeve voelt heel realistisch aan en ziet er prachtig uit. Reinig de sleeve na gebruik goed met toycleaner, lauwwarm water en gebruik de Fleshlight Onderhoudspoeder.
Specificaties
| Artikelnummer | FL810476019440 |
| Gewicht | 567 g |
| Merk | Fleshlight |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 810476019440 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 19.00 cm |
| Lengte | 22.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Opening | Anus |
| Stimulatie type | Penis |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer

